Çelik Tekne İmalatı ve Alüminyum Yat İnşası,yat imalatı,tekne imalatı

M/Y SIRIUS - ex. LEO FUN
M/Y SIRIUS - ex. LEO FUN
ÇELİK GÖVDE ve ALÜMİNYUM ÜSTBİNA İMALATI
M/Y MOSAIQUE
M/Y MOSAIQUE
ÇELİK GÖVDE ve ALÜMİNYUM ÜSTBİNA İMALATI
M/Y CAMELEON B
M/Y CAMELEON B
ALÜMİNYUM GÖVDE ve ÜSTBİNA İMALATI
M/Y ODESSA
M/Y ODESSA
ÇELİK GÖVDE ve ALÜMİNYUM ÜSTBİNA İMALATI
M/Y KINTA - ex. VINYDREA
M/Y KINTA - ex. VINYDREA
ÇELİK GÖVDE ve ALÜMİNYUM ÜSTBİNA İMALATI

Yat İmalatı,Tekne İmalatı ve Ada Yat Hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

Detay
Çelik & Alüminyum Yat İmalatı

Çelik & Alüminyum Yat İmalatı

Ada Yatçılık, İstanbul Tuzla’da bulunan en önemli çelik ve alüminyum yat üretimi yapan tersanelerin kaba tekne imalatı aşamasında ana taşeronluğunu yapmaktadır. Bunun yanı sıra kiralamış olduğu şantiyelerde anahtarteslim yat imalatı, çelik pilot bot imalatı ve diğer tipte tekne imalatı projelerini sürdürmektedir.

Yat Yönetimi

Yat Yönetimi

Şirketimizin Satış ve İmalat ile ilgili Yat Yönetimi hizmeti sunmaktadır.

İkinci El Yat Satışı

İkinci El Yat Satışı

Firmamızın ikinci el yat sahipleri ile bağlantıları çok güçlüdür. Bu nedenle biz, satılık yeni ve ikinci el satılık tekneler, satılık motor yat, satılık gulet ve diğer tip satılık tekneler ile ilgili yat satış hizmeti sunmaktayız.

Anasayfa

Ada Yatçılık şirketi 1981 yılından bu yana Türkiye'de ağırlıklı olarak, özel çelik tekne yapımı ve alüminyum yat imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2001 yılında bünyesine yat yönetimi ve yat satışı bölümlerini ekledi. Çelik ve alüminyum tekne yapımı yanında ayrıca ikinci el satılık tekneler hizmetini sunmaktayız. Bu sitede müşterilerimiz Türkiye'de satılık ikinci el yatlar ile birlikte ikinci el ahşap gulet alternatiflerini bulabilirsiniz. 

Ada Yatçılık geçen 34 yıl içerisinde uzunlukları 18 ile 70 metre arasında değişen 55 adet’den fazla kaba tekne imalatı veya anahtar teslim olarak; çelik gövdeli tekneler, alüminyum üstyapı motor yat veya komple alüminyum yat, çelik balıkçı teknesi, çelik guletler, çelik veya tamamen alüminyum pilot bot, mürettebat teknesi ve diğer iş tekneleri imal etmiştir.

Ada Yatçılık, farklı boyutlarda ve farklı opsiyonel ekipmanları ile birçok çeşit tekne inşa edilmiştir. Bunlardan bazıları: Palamar Botu, Çelik Duba, römorkör, Hızlı Alüminyum İş teknesi, Yüksek Hızlı Karakol Teknesi, Jack Up Platformları, Mürettebat Teknesi, Multitug, Balıkçı Teknesi, İtici Tekne, Tarak gemisi, Balık Çiftliği Teknesi, Çelik personel Tekneleri ve Acente Tedarik botları.

Yeni Yat İmalatı

Pilot Bot İmalatı

Çelik Konstrüksiyon İmalat‎

Alüminyum Tekne İmalatı

Yeni Yat İmalatı

Yeni Yat İmalatı

Biz, bir çelik tekne üreticisi olarak, üretilen teknenin kalitesinin iyi işçilik ve teknelerin yapımında kullanılan malzemelere bağlı olduğunun bilincindeyiz. Şirketimizde yat imalatı faaliyetleri ABS, Lloyd, GL, BV, RINA gibi uluslararası gemi inşa sektörünün birinci sınıf kuruluşlar olarak kabul ettiği kurumların denetimi ve MCA, SOLAS, IMO ve MARPOL gibi uluslararası kabul görmüş temel prensip ve standartların denetiminde gerçekleştirilir. 

Pilot Bot İmalatı

Pilot Bot İmalatı

Ada Yatçılık Türkiye'deki pilot bot teknelerin en eski imalatçılarından biridir. Biz esas olarak çelik pilot bot üretimi ile birlikte çoğunlukla alüminyum üst bina olacak şekilde imal edilmiş kombinasyonları üretmekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve hızlı operasyon gerektiren durumlarda tamamen alüminyum pilot bot imalatı da yapmaktayız. İnşa ettiğimiz pilot botların tümü Loyd standart ve kurallarına uygun imal edilmektedir. 

Çelik Konstrüksiyon İmalat‎

Çelik Konstrüksiyon İmalat‎

Yıllardır çelik yat imalatı sektöründe edindiğimiz derin bilgi ve tecrübemiz ile, müşterilerimize her türlü çelik konstrüksiyon çözümlerini de üretmekteyiz. Bunların içerisinde çoğunlukla çelik fabrika binaları, çelik sanayi binaları, uçak hangarları, kapalı spor kompleksi, çelik hangar ve çelik konstrüksiyon fabrika ve depoları bulunmaktadır.

Alüminyum Tekne İmalatı

Alüminyum Tekne İmalatı

Marin tipi çelik malzeme bizim tekne yapımında kullandığımız ana malzemedir. Bunun yanı sıra, bizlr ayrıca de marin tipi Alüminyum kullanmaktayız. Bizlerin inşa ettiği hemen hemen her mega yatta, çelik ve alüminyum birlikte kullanılmaktadır. Bu yapı genelde Tricad adı verilen özel bir malzeme sayesinde her iki malzemeyi kaynak kullanılarak birleştirilerek uygulanır. Tekne imalatında ve çelik tekne üretiminde çelik plakaların yanı sıra alüminyum kullanımı oldukça artmıştır.